10 czerwca bawiliśmy się na  Święcie Gminy Nieporęt. Naszymi gośćmi były delegacje z partnerskiego miasta Strażske na Słowacji oraz Dobrego Miasta. Wystąpiły gminne zespoły taneczne i wokalne, a także Piękni i Młodzi oraz Poparzeni Kawą Trzy. Święto zakończył pokaz ogni sztucznych. [gallery link="file" columns="4" ids="25248,25249,25250,25251,25252,25253,25254,25255,25256,25257,25258,25259,25260,25261,25262,25263,25264,25265,25266,25267,25268,25269,25270,25271,25272,25273,25274,25275,25276,25277,25278,25279,25280,25281,25282,25283,25284,25285,25286,25287,25288,25289,25290"]