„KLUB MŁODEGO PODRÓŻNIKA - sezon 2019”  –  PODSUMOWANIE Z inicjatywy GMINNEGO OŚRODKA KULTURY w Nieporęcie w dniach 19 marca - 25 maja 2019 r. odbyły się zajęcia dla dzieci pod nazwą „KLUB MŁODEGO PODRÓŻNIKA - sezon 2019”.    Sponsorem projektu była firma GAZ-SYSTEM S.A., zaś prowadzącą - podróżniczka i pilot wycieczek zagranicznych  Beata Dubaniewicz, mieszkanka gminy Nieporęt, która podczas spotkań opowiadała dzieciom o swoich obserwacjach i przygodach zdobytych podczas egzotycznych podróży. 001 007 013 014 20190524_181658