W sobotę, 13 czerwca, rozpoczynamy sezon kąpielowy! Od godziny 10.00 otwarte będzie kąpielisko gminne na Dzikiej Plaży w Nieporęcie. Nad bezpieczeństwem kąpiących się będą czuwać ratownicy, codziennie w godzinach 10.00-18.00.
Kąpielisko przygotowane zostało do użytkowania zgodnie z zaleceniami PSSE w Legionowie. Osoby korzystające z wypoczynku na plaży muszą pamiętać o zachowaniu obowiązujących środków ostrożności:
Jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo w wodzie - bądźmy rozważni i pamiętajmy, że woda to nie jest nasze naturalne środowisko i kąpiąc się musimy zachować ostrożność!
Zdjęcie z archiwum UG Nieporęt.