Od dnia 30.01.2023 r. rozpoczną się roboty sanitarne przy budowie kanalizacji deszczowej i przepompowni wód deszczowych w ul. Czarnieckiego na osiedlu Głogi (na odcinku od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza w godz. 7 - 18). Z uwagi na prowadzone roboty i brak możliwości przejazdu w trakcie robót przygotowano objazd z ul. Czarnieckiego drogą tymczasową z drugiej strony ul. Czarnieckiego do ul. Sienkiewicza.