VI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 11.11.2022 r.

Za nami najradośniejsza impreza sportowa w roku - Bieg Niepodległości w Gminie Nieporęt. Na starcie pojawiło się bardzo dużo zawodników. Bieg rozpoczęli najmłodsi mieszkańcy na dystansie 400m, kończyli zawodnicy przebiegając dystans 10 km. Wśród zawodników pojawili się mistrzowie miedzy innymi : Patrycja BereznowskaZofia Klepacka .