Piękne zwieńczenie obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Już  po raz drugi  z okazji Narodowego Święta Niepodległości przed nieporęcką  publicznością  w sobotę 18 listopada  wystąpili soliści  i orkiestra koncertowa Wojska Polskiego. Występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego był wspaniałą okazją, by celebrować Narodowe Święto Niepodległości w uroczysty, a jednocześnie radosny sposób. W repertuarze  zespołu znalazły się pieśni patriotyczne i żołnierskie. Orkiestra i wokaliści  zabrali nas  także w podróż po muzyce rozrywkowej Wieczór zachwycił wszystkich zebranych, którzy nagrodzili występujących gromkimi brawami oraz owacjami na stojąco. [gallery link="file" ids="26810,26811,26812,26813,26814,26815,26816,26817,26818,26819"]