Jasełka w gminie Nieporęt

W dniu 16 grudnia 2017 r., Jak co roku w filii Gminnego Ośrodka w Beniaminowie odbyło się spotkanie wigilijne mieszkańców Beniaminowa. Uroczystość rozpoczął sołtys Pan Mariusz Rasiński. Następnie dzieci, wprowadziły wszystkich w miły świąteczny nastrój. Po części artystycznej Wójt Pan Sławomir Maciej Mazur i Przewodniczący Rady Gminny Pan Eugeniusz Woźniakowski podziękowali dzieciom za występ, złożyli wszystkim świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem [gallery link="file" columns="4" ids="27050,27051,27052,27053,27054,27055,27056,27057,27058,27059,27060,27061"]
  18 grudnia szkoła w Izabelinie przygotowała spotkanie opłatkowe. Gościliśmy na nim Biskupa Romualda Kamińskiego, Biskupa Diecezji Warszawsko-Praskiej, który sprawił wszystkim ogromną radość, przyjmując zaproszenie. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów było barwne i pięknie zagrane. Nie zabrakło na nim Światełka betlejemskiego, które uroczyście wnieśli na salę harcerze ze Szczepu 14 Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych Nieporęt.
[gallery link="file" columns="4" ids="27062,27063,27064,27065,27066,27067,27068,27069,27070,27071,27072"]   W Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej jak co roku, odbyły się Jasełka. Przedstawienie przygotowali uczniowie kl. III C, III D i I C.Dzieci w pięknej scenografii przedstawiły sceny z narodzin Chrystusa. Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w iście świąteczny nastrój. Swym pięknym i oryginalnym występem podbiły serca publiczności. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym na sali życzenia świąteczno- noworoczne. [gallery link="file" columns="4" ids="27073,27074,27075,27076,27077,27078,27079,27080,27081,27082,27083"]   18 grudnia odbyły się fantastyczne jasełka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wólce Radzymińskiej. Uczniowie Dla chętnych odbył się również kiermasz ozdób świątecznych. [gallery link="file" columns="4" ids="27084,27085,27086,27087,27088,27089,27090,27091,27092,27093,27094,27095"]   Święta Bożego Narodzenia to czas radości i ciepłych rodzinnych spotkań. Nastrój pełen życzliwości udzielił się także wszystkim zaproszonym gościom, którzy zebrali się licznie w hali sportowej naszej szkoły, zrobiło się tłoczno i bardzo rodzinnie. Wszystkich zgromadzonych gości gorąco powitała pani dyrektor Edyta Kuś, zapraszając na przedstawienie, które przygotowali uczniowie naszej szkoły. Młodzi aktorzy dali z siebie wszystko, a wieczór przepełniony był magią i na pewno utkwił w pamięci każdego z nas. Mieliśmy okazję posłuchać pięknie zaśpiewanych oraz zagranych kolęd i pastorałek. Całość dopełniała przepiękna scenografia wykonana przez panie: Agnieszkę Jędrzejczak, Annę Konopko, Emilię Turek i Beatę Wierzchoń oraz profesjonalne oświetlenie, za co serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Sadowskiemu. Po obejrzeniu przedstawienia każdy z przybyłych gości miał okazję zakupić ozdoby świąteczne oraz pierniczki przygotowane przez dzieci ze świetlicy szkolnej. [gallery link="file" columns="4" ids="27099,27100,27101,27102,27103,27104,27105,27106,27107,27108,27109,27110"]