Gimnazjalistki mistrzyniami

Uczennice Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym zdobyły Mistrzostwo Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich województwa mazowieckiego. To jest megasensacja - do chwili obecnej tych rozgrywek nie wygrało żadne gimnazjum!